Folpak

606-456-399

Zadzwoń i złóż zamówienie

Firma Fol-Pak istnieje na rynku już ponad 20 lat. Zgromadzone doświadczenie pozwala nam selekcjonować towary tak, aby były jak najlepszej jakości, dbając przy tym o przystępne ceny. Współpracujemy z naszymi Klientami przez lata i chętnie nawiązujemy kontakt z nowymi. Jesteśmy otwarci na potrzeby Klienta: sprowadzamy towar na zamówienie, dowozimy do siedziby firm naszych Klientów. U nas znajdziesz wiele produktów nie tylko do swojej firmy, ale również do domu: od opakowań jednorazowych, chemii gospodarczej, środków czystości, aż po akcesoria AGD i kosmetyki.

Szeroki asortyment naszych produktów sprawia, że Klienci chętnie do nas wracają. Możemy również sprowadzić towar na Państwa specjalne zamówienie.

Wiemy jak cenny jest czas, dlatego na życzenie dowozimy towar do Państwa firmy. Wystarczy zadzwonić i zamówić! Zapraszamy do kontaktu!

Dostawa na adres

Dostawa na Twój adres

Towar dowozimy gratis w dowolne miejsce w okolicach Wrocławia i Trzebnicy. Wystarczy, że zadzwonisz!

więcej

Zakupy w Targpiast

Zakupy w Targpiast

Plac Targowy Targpiast, na terenie którego znajduje się nasza firma, to miejsce hurtowego rynku rolno-spożywczego. Przy okazji zakupów u nas, możesz również odwiedzić stanowiska sprzedaży świeżych owoców i warzyw

więcej